جستجو   :  


قابل توجه مشاورین املاک فعال در منطقه 7و8 شهرداری تهران


بسمه تعالی

مشاور املاک محترم:

احتراما به استحضار میرساند اتوبار سبلان موفق به عقد توافق نامه ای با شرکت صیادبرپیامک در زمینه ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی شده است.

طی این توافق ، مشاورین املاک واقع در منطقه 7 و 8 شهرداری میتوانند از تخفیف 88 درصدی برخوردار شده و پنل ویژه ارسال و دریافت پیامک به ارزش واقعی 2/500/000 ريال (250/000 تومان) را فقط با پرداخت 300/000 ريال (30/000 تومان) خریداری نموده و پس از آن اقدام به ارسال و دریافت پیامک نمایند.

لازم به ذکر است که این پنل ویژه برخلاف پنلهای برنزی و طلائی همان شرکت دارای بیش از 27 میلیون شماره تلفن همراه اول به تفکیک سن ، جنس ،شغل و منطقه سکونت اعم از کدپستی در همه شهرهای ایران و محله های مختلف شهردای تهران بوده و همچنین می توانید جهت ارسال به مخاطبین مورد نظر خود اعم از همراه اول و ایرانسل از روی نقشه ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید.

این پنل ویژه به نرم افزارها و ماژولهای متعددی مجهز بوده که تمامی نیازهای شما را در تمام امور مربوط به سامانه های پیامکی بر طرف مینماید از جمله:

دارای منشی پیامکی بوده که با درج متنی خاص میتوانید به کسانی که به شما پیامک زده اند به صورت خودکار پاسخ ارسال نمائید.

دارای ارسال زماندار بوده که میتوانید با تنظیم روز و ساعت و دقیقه دلخواه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید (حتی مثلا یکسال قبل از رسیدن موعد مورد نظر)

دارای انتقال پیامک بوده که می توانید با درج شماره موبایل خود از پیامکهایی که به سیستم میرسد بطور همزمان مطلع شوید

ارسال بر اساس کدپستی میتوانید داشته باشید

می توانید با تهیه فایل اکسل اقدام به ارسال متناظر و ارسال هوشمند نمائید (مثلا آقای محمدی مشترک شماره 88975 قرارداد شماره 785486 در مورخه 6/5/1395 منقضی خواهد شد)

و ده ها خدمت ویژه و منحصر به فرد که برنامه نویسان شرکت دائما در حال به روز رسانی و افزایش آنها هستند.

شماره های همراه اول بر اساس نوع شغل نیز دسته بندی شده اند که بر خلاف سایر شرکتهای ارائه دهنده خدمات پیامک که بابت در اختیار گذاشتن این بانکهای اطلاعاتی تقاضای دریافت 150 هزار تومان به بالا می نمایند به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

از همه مهمتر بر خلاف سایر شرکتها هیچ مبلغی اضافه بر تعرفه مثلا بابت 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از شما کسر نگردیده و همچنین مبلغ 10 ریال به ازای هر پیامک (تبصره 19 قانون بودجه) را خود شرکت می پردازد و شما تنها هزینه ای که می پردازید 149 ريال بابت هر پیامک است که تازه اگر ارسال شما از طریق خطوط با پیش شماره 21 باشد هزينه ارسال از خطوط 021 با ضریب 0.864 خواهد بود . (یعنی نزدیک سیزده تومان )( 128.7 ریال)

نکته مهم اینکه برای پیامکهائی که به دست مخاطبین شما نمی رسند هزینه ای دریافت نشده و به ازای هر پیامک دریافت نشده و نرسیده به مخابرات هزینه شما عودت داده میشود. (فعلا شماره های همراه اول )

همچنین می توانید با خدماتی کردن خطوط خود نسبت به ارسال پیامک به مشترکین خاص خود که اقدام به بستن پیامکهای تبلیغاتی خود کرده اند اقدام کنید که آنها نیز می توانند از شماره شما پیامک دریافت کنند و به دست آنها نیز خواهد رسید.

 

شما برای ارسال و دریافت پیامک تنها نیاز به یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت دارید.

تمامی امور ثبت نام و خدمات بعد از ثبت نام  از طریق اینترنت ارائه گردیده و هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.

سایت شرکت در تمامی مراحل به راهنما و فیلم آموزشی مجهز بوده که می توانید از آن بهره ببرید.

اطلاعات بیشتر در سایت www.sbspayamak.ir

کافیست به هنگام ثبت نام و انخاب پنل کاربری گزینه :

مشاورین املاک

را انتخاب نموده و در قسمت کد تخفیف نام:

 اتوبار سبلان

را بنویسید تا ثبت نام شما انجام شده و سپس بعد از پر کردن تمام فیلد ها با داشتن رمز دوم کارت بانکی نسبت به پرداخت سی هزار تومان اقدام نمائید

بعد از پرداخت شما شرکت یک خط با پیش شماره 5000 به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید با آن اقدام به ارسال و دریافت پیامک نمائید.

در ضمن از قسمت سفارش خط می توانید نسبت به خرید خط مورد نظر و دلخواه خود مثلا 10009123205638 یا

 مثلا 2177839090 یا مثلا 30002122301200 اقدام کنید که نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد.

با تشکر

مدریت اتوبار سبلان

 

 

تاریخ درج  :  1394/9/13  
تعداد بازدید تا کنون :687

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی